Курси валют

сьогодні:

курс уточнюйте!

1 USD 28.50
1 EUR 30.00

Контактна форма

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email

Телефон (обов'язково)

Повідомлення

captcha

Aдреса

м. Львів

вул. Ш.Руставелі, 1/27

моб:  067 340-87-60

тел.: (032) 297-06-57

тел/факс: (032) 297-08-48

тел/факс: (032) 297-08-58

м. Рава-Руська

вул. Коновальця 27

Email: bumerang@utel.net.ua

ICQ: 316630 098

Skype: bumer_elena

Екскурсійні тури

Болгаріятури по Європі

Не секрет, що кращими ліками від нудьги і поганого настрою є позитивні емоції та яскраві враження. Додаємо сюди так звану «зміну обстановки», яка вдвічі ефективніше долає душевні негаразди – і отримуємо вихідну формулу справжнього відпочинку.

Незабутні подорожі найкрасивішими куточками планети, унікальна природа, сприятливий клімат, колосальний досвід спілкування, ознайомлення із культурою того чи іншого народу, цікаві заходи та якісні умови для втілення цієї казки – усе це передбачають екскурсійні тури від фірми «Бумеранг».

Добра матінка Європа гостинно відчиняє ворота усім зацікавленим туристам. У запасі нашої компанії тури по Європі на будь-який смак та вподобання: починаючи від консервативної програми аж до відвідин найнезвичніших святкувань та персональної участі у них. Відпочинок у Європі відкриває для туриста небачений досі світ захопливих таємниць та звичаїв таких країн, як : Італія, Франція, Австрія, Чехія, Польща, і так далі – аж у саму глибину цієї магічної частини світу.

До Вашої уваги також ефективні автобусні тури по Європі. Такий відпочинок у режимі «non-stop» буде справжньою знахідкою для тих, хто «не горить бажанням» здійснювати авіаперельоти або має на меті оглянути якнайбільше визначних місць Європи за короткий відрізок часу. Автобусні екскурсії належать до найекономічніших турів, проте дозволяють побачити відразу кілька нових для Вас країн, затишних містечок, поспілкуватися з їх мешканцями, знову й знову любуватися краєвидами за вікном, слухаючи вражаючі розповіді екскурсоводів.

А якщо часу геть обмаль – зробіть собі подарунок, замовивши тур вихідного дня. Кількаденний сімейний відпочинок у казковій Венеції, Празі, Будапешті, Кракові чи іншому куточку Європи – дозволить черпнути сил і натхнення після важкого робочого тижня, скинути увесь накопичений негатив та багаж проблем – і з головою зануритися у власні мрії.

Якщо робочий графік все ж не дозволяє перетнути кордон – екскурсійні тури по рідній Україні відкриють те, що ви досі не знали про свою Батьківщину, а також принесуть море нових знайомств та відкриттів. Київ, Львів, Одеса, Донецьк та інші міста з нетерпінням чекають на своїх туристів!